Панічні атаки: Мій досвід і як лікувати? | Fashion Blog
To top
11 Feb

Панічні атаки: Мій досвід і як лікувати?

панічні атаки
Spread the love

Ви коли-небудь відчували дискомфорт та тревогу у власному тілі не знаючи звідки це виникло? Це – панічні атаки

Панічні атаки – це добре замасковані негативні почуття. Ми рідко зупиняємося і аналізуємо те, що відбувалося протягом дня і майже ніколи не спостерігаємо відчуття у тілі, чи то почуття до чогось або до когось. Ми перестали відчувати потребу прислухатися до нашої внутрішньої особистості, яка в основному є нашим внутрішнім голосом або так званою інтуїцією. Відомо, що інтуїція є “навігатором” у житті, який ми прагнемо ігнорувати щодня.

панічні атаки
панічні атаки

Що таке внутрішній голос та звідки ці панічні атаки

Таким чином, ви ловите себе у ситуації, коли ваш внутрішній голос говорить щоб зробити одну річ, а ваш розум починає відразу відрікатісь від вибору серця. Наш розум – комп’ютерна програма, яка також оновлюється щороку так само, як Apple. Так, ми – біологічні роботи з «GPS», що називається внутришнім голосом. Так чому ж ми маємо всі ці почуття, якщо у нас був вбудований навігатор з самого початку?

Застрягли у панічних атаках?

Зі мною це теж було. Єдине, що могло б допомогти вам – це прийняти провину та само-покарання, чи навіть психологічне насильство, яке ви створюєте самі для себе. Прийміть його всередині себе і визнайте що воно є.

Коли ви приймаєте проблему – це вже 50% успіху до оздоровлення

Решта прийдуть, коли ви скажете, як би ви хотіли щоб це було. І суть в тому, щоб дійсно вислухати ваш внутрішній голос і зрозуміти чи приходить це бажання з серця чи з вашого розуму.

Ваш розум і свідомість сповнені забобонів і соціально прийнятних кадрів. Ми отримали соціальне занепокоєння, де ми боїмося дизлайків в Instagram, негативних коментарів і особливо несхвалення з боку чоловіків. Ми караємо себе за чиюсь негативну думку. Це покарання народжує психічні захворювання такі як панічні атаки. І все це відбувається через відсутність любові до себе.

Що мені реально допомогло вилікувати панічні атаки

Я живу в Португалії і потрібно віддати належне Європі, тому-що тут дійсно лікують панічні атаки. У менших містах України типу Львів чи Київ панічна атака не вважається великою проблемою і не лікується на серйозному рівні. Тут навпаки, лікарі дуже бояться за таких пацієнтів. Цю проблему не повязують з ВСД, а підходять обережно – з психологічної точки зору. Вас обов’язково буде чекати психолог при таких стресах. Деякі випадки можуть лікуватись 2-6 місяців.

Злість та образа – причина вашої панічної атаки

Дорогі, не полягайне на думку місцевого лікаря. З точки зору медицини, панічна атака, насамперед, це високий вміст адреналіну в крові. Це не проблема судин чи серця. Панічна атака – це невиплакані сльози, непроявлені почуття та відчуття, особливо негативні! Злість та образа, яку ви вчасно не проявили буде осідати всередині вас. Розберіться у своїх думках та почуттях якщо не хочете постійно страждати.

Щодо препаратів від панічних атак

Препарат номер один – це вітамін магній. Адже, при великому стресі в організмі людіни відбуваються зміни та виводиться Магній при нервових стресах. Валер’янка у таких віпадках не допоможе. Зверніть увагу на натуральній магній. Якщо є така можливість – пошукайте магній у рідині або в уколах. Коли стається панічна атака – зразу прийміть магній – це поступово вас заспокоїть.

Портрібно удалити причину стресу

Ключем до лікування панічної атаки – це любов до себе!

Насамперед, це психологічна проблема. Можливо, це через роботу або навчання. Спробуйте розібратись яка думка спровоковує високе серцебиття. Тільки ви знаєте від чого саме у вас виникають негативні почуття та стрес. Зверніть увагу на своє самосприйняття. Мабуть, ви не оцінюєте себе адекватно та вам необхідний time out? Тут – про самосприйнятта та любов до себе.

Поділіться своєю думкою зі мною.


Iryna Fedorchak

irafedorchak@gmail.com

Hello, I am Iryna. A creative Ukrainian soul living in Lisbon, Portugal. I know fashion, I speak beauty and I know what lifestyle suits you the best. Here I will show you how fashion manifestation looks like as well as I want it to be an inspiring space for women of all religions and heritage. I hope I can help and advise you about your fashion preferences. Let's do fashion together! I love to create and re-create looks showcasing the life of European Bohemia in Portugal, researching Dos' and Donts' of the beauty realm, throwing my philosophy like confetti.