Як добре виглядати на фото: поради моделі! | Fashion Blog
To top
3 Jul

Як добре виглядати на фото: поради моделі!

как всегда хорошо выглядеть на фотографиях
Spread the love

Як добре виглядати на фотографіях? Я розповім як!

Природне освітлення – кращий інструмент, якщо ви запитували, як добре виглядати на фото! Одним з найважливіших ключів до гарного фото є освітлення. Це може бути натуральне або штучне світло із софтбокса. Мій фаворит – природне освітлення дня. Це може бути рано вранці до того, як сонце стане занадто різким, або після 5-ої години вечора, коли сонце вже сідає.

Останній працює найкраще, особливо у весняно-літній сезон. Це називається «золотий час» серед всіх фотографів. В цей час дня сонячні промені дуже м’які і завжди покращують ваш зовнішній вигляд! Використовуйте цей світ в ваших інтересах, щоб робити фотографії, де ви будете виглядати краще за все!

Як добре виглядати на фотографіях, якщо ви не фотогенічні

На ваш превеликий подив, вам не потрібно бути супермоделлю, щоб добре виглядати на фотографіях. Що якщо я скажу вам, що будь-хто може добре виглядати на фотографіях з будь-яким обличчям або тілом. Ідеальний знімок – це ваша робота очима і відповідна поза тіла!

Камера любить людей, коли вони намагаються «фліртувати» з лінзами. «Флірт» з вашої камерою завжди покаже вашу впевненість. Просто постарайтеся зробити це якомога більш природним. Якщо посмішка не примушує вас відчувати себе впевнено, не робіть цього. В іншому випадку всі ваші тривоги і скутість будуть відображатися на фото і це не те що ви б хотіли. Пограйте очима і спробуйте розслабити лінію щелепи.

Я знаю, що ви хочете “надути” губи як моделі в Instagram, але це не виглядатиме добре в будь-якій ситуації. Щоб зображення виглядало природним, зніміть напругу з області рота і злегка, майже недбало привідкрийте його. На випадок, якщо ви намагаєтеся стати моделлю , ось як це робиться.

How to look good in photos
добре виглядати на фотографіях

Чому я ніколи не виглядаю добре на фотографіях

Ти ніколи не виглядаєш добре на фотографіях через напругу. Мабуть ти намагаєшся скопіювати те, що робить хтось інший. Це може не спрацювати, і на фотографіях ти будете виглядати гірше, ніж в реальному житті.

Щоб добре виглядати на фото треба попрактикуватися в розслабленні частин тіла, які відчуваються напруженими під час фотографування. Наприклад, напружені очі, губи, щоки, руки, стиснута постава.

Намагайтеся більше практикуватися з камерою свого мобільного телефону перед фотосесією. Постав авто-таймер і спробуй зробити хоча б 10 знімків. Подивись, де твоє обличчя виглядає краще з напруженими або розслабленими частинами особи / тіла.

self-care
добре виглядати на фото

Як добре виглядати на фотографіях без макіяжу

Добре, це складне питання, тому що ми всі знаємо, що макіяж – це наша зброя. Ми відчуваємо себе впевненіше з косметикою кожен день. Але чи можна добре виглядати без макіяжу? Так, це так!

  • Якщо ви можете трохи засмагнути, щоб отримати цього літа бронзову шовковисту шкіру. Засмага не вимагає ніякої косметики взагалі. У будь-який час і в будь-який день ви будете виглядати бездоганно, навіть без основи або консилера!
  • Робіть знімки з освітленням, що виходить з-за спини. Повернись спиною до сонця! Роблячи це, світло буде приховувати ваші недоліки найприроднішим способом.
  • Одягни такий аксесуар на обличчя як окуляри! Окуляри завжди відмінне пряме відволікання від області ваших очей, якщо ви не носите макіяж! Завжди майте пару таких просто для фото
  • Прозорий блиск для губ змусить вас виглядати ще більш природно, ніж ви є насправді!
Look good without makeup
Look good without makeup

Як добре виглядати на знімках в окулярах

Окуляри – дуже корисний аксесуар, особливо для фотосесії! Якщо ви використовуєте окуляри в повсякденному житті – це ще краще! Тому що окуляри завжди приносять цей сексуальний розумний вигляд.

Щоб добре виглядати на фотографіях в окулярах, вам дійсно необхідно зрозуміти, чи підходять окуляри вашому обличчю. Є дуже гарні дорогі лінзи, але це не означає, що ви будете мати гарний вигляд з ними. Потрібно розглянути деякі дуже універсальні рами, які підійдуть будь-кому.

Будь ласка, візьміть до уваги цей стиль” секретаря “ – та окуляри “котяче око” також!

Best Korean Lip Tint

Які картинки добре виглядають в чорно-білому

Вам потрібно знати, що всі фотографії, навіть погані, можна “врятувати”, якщо зробити їх чорно-білими. Так, вірно, все фото будуть добре виглядати в чорно-білому режимі.


  • Якщо ви не впевнені, що ваша шкіра добре виглядає – зробіть її чорно-білою
  • Ви хочете, щоб ваші очі виглядали більш «глибокими» – робіть їх чорно-білими
  • Вам дуже подобається картинка, але кольори занадто насичені – зробіть її чорно-білою
How to become a model, take your own pictures
what photos look good in black and white
Iryna Fedorchak

irafedorchak@gmail.com

Hello, I am Iryna. A creative Ukrainian soul living in Lisbon, Portugal. I know fashion, I speak beauty and I know what lifestyle suits you the best. Here I will show you how fashion manifestation looks like as well as I want it to be an inspiring space for women of all religions and heritage. I hope I can help and advise you about your fashion preferences. Let's do fashion together! I love to create and re-create looks showcasing the life of European Bohemia in Portugal, researching Dos' and Donts' of the beauty realm, throwing my philosophy like confetti.